Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha5) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា
