Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Custom date format
ne: अनुकूलन मिति ढाँचा

en: « First
ne: « पहिलो
