Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Timezone
ps: مهال سيمه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
