Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Reset
ro: Resetează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Date format
ro: Format dată

en: Page
ro: Pagina

en: Never
ro: Niciodată

en: Custom
ro: Personalizat

en: Desc
ro: Descendent

en: Operation
ro: Operație

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Timezone
ro: Fus orar

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Custom date format
ro: Format de dată personalizat

en: Not set
ro: Nu este setat

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Item ID
ro: ID-ul elementului

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Include destination
ro: Include destinația

en: Timezone to be used for date output.
ro: Fusul orar folosit pentru formatul de ieșire al datei.

en: - Default site/user timezone -
ro: - Fusul orar implicit al sitului/utilizatorului -

en: A user-defined date format. See the <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP manual</a> for available options.
ro: Un format pentru dată definit de utilizator. Vezi <a href="http://php.net/manual/function.date.php">manualul PHP</a> pentru opțiunile disponibile.
