Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Page
sk: Strana

en: Never
sk: Nikdy

en: Custom
sk: Vlastná

en: Desc
sk: Zostupne

en: Operation
sk: Operácia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Custom date format
sk: Vlastný formát dátumu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Item ID
sk: ID položky

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Asc
sk: Vzostupne

en: 1 hour ago | @count hours ago
sk[0]: Pred 1 hod.
sk[1]: Pred @count hod.
sk[2]: Pred @count hod.

en: 1 day ago | @count days ago
sk[0]: Pred 1 deň
sk[1]: Pred @count dní
sk[2]: Pred @count dní
