Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Reset
sv: Återställ

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Date format
sv: Datumformat

en: Page
sv: Sida

en: Never
sv: Aldrig

en: Custom
sv: Anpassad

en: Desc
sv: Fallande

en: Operation
sv: Funktion

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Expire
sv: Upphör

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Timezone
sv: Tidszon

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Custom date format
sv: Anpassat datumformat

en: Not set
sv: Ej inställd

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Item ID
sv: Föremålets ID

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Include destination
sv: Inkludera mål

en: Timezone to be used for date output.
sv: Tidszon som skall användas för utskrift av datum.

en: - Default site/user timezone -
sv: - Förvald tidszon för webbplats/användare -

en: A user-defined date format. See the <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP manual</a> for available options.
sv: Ett användardefinierat datumformat. Se <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP-manualen</a> för att se tillgängliga alternativ.
