Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Custom date format
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Item ID
bo: ནང་ཚན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Include destination
bo: དམིགས་འབེན་གནས་ཚུད་པ

en: - Default site/user timezone -
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་དང་ཡང་ན་སྤྱོད་མཁན་གྱི་དུས་ཚོད་ཁུལ
