Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha4) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Reset
da: Gendan

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Date format
da: Datoformat

en: Page
da: Side

en: Never
da: Aldrig

en: Custom
da: Tilpasset

en: Desc
da: Faldende

en: Operation
da: Handling

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Timezone
da: Tidszone

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Custom date format
da: Tilpasset datoformat

en: Not set
da: Ikke angivet

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Item ID
da: Element-ID

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende

en: Include destination
da: Medtag destination

en: Timezone to be used for date output.
da: Tidszonen som bruges til dato-output.

en: - Default site/user timezone -
da: - Standard site/bruger-tidszone -

en: A user-defined date format. See the <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP manual</a> for available options.
da: Et brugerdefineret datoformat. Se mulige værdier i <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP-manualen</a>.
