Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha4) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Page
el: Σελίδα

en: Never
el: Ποτέ

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Custom date format
el: Προσαρμοσμένη μορφή ημερομηνίας

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Item ID
el: ID αντικειμένου

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Asc
el: Αύξ
