Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Reset
is: Endursetja

en: Updated
is: Uppfært

en: Created
is: Stofnað

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Page
is: Síða

en: Never
is: Aldrei

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Timezone
is: Tímabelti

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
