Salesforce Push Queue UI (1.0.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Page
nl: Pagina

en: Never
nl: Nooit

en: Custom
nl: Aangepast

en: Desc
nl: Aflopend

en: Operation
nl: Bewerking

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Expire
nl: Vervallen

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Apply
nl: Toepassen

en: Custom date format
nl: Aangepaste datumnotatie

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Item ID
nl: Item-ID

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Asc
nl: Oplopend

en: Include destination
nl: Bestemming toevoegen

en: Timezone to be used for date output.
nl: Te gebruiken tijdzone voor datumweergave.

en: - Default site/user timezone -
nl: - Standaardtijdzone van site/gebruiker -

en: 1 minute ago | @count minutes ago
nl[0]: 1 minuut geleden
nl[1]: @count minuten geleden

en: 1 hour ago | @count hours ago
nl[0]: 1 uur geleden
nl[1]: @count uren geleden

en: 1 day ago | @count days ago
nl[0]: 1 dag geleden
nl[1]: @count dagen geleden

en: 1 month ago | @count months ago
nl[0]: 1 maand geleden
nl[1]: @count maanden geleden

en: 1 year ago | @count years ago
nl[0]: 1 jaar geleden
nl[1]: @count jaren geleden

en: A user-defined date format. See the <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP manual</a> for available options.
nl: Een aangepaste datumnotatie. Bekijk de <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP-documentatie</a> voor beschikbare opties.
