Samara (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal
