Samara (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Search
cs: Hledat

en: Help
cs: Nápověda

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Font family
cs: Řez písma

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu
