Samara (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Search
da: Søg

en: Help
da: Hjælp

en: Font size
da: Skriftstørrelse

en: Font family
da: Skriftfamilie

en: custom
da: tilpasset

en: Powered by Drupal
da: Drives af Drupal
