Samara (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: Font family
pl: Czcionka

en: custom
pl: niestandardowy

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal
