Samara (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Search
hr: Pretraga

en: Help
hr: Pomoć

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal
