Samara (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Search
is: Leit

en: Help
is: Hjálp

en: Font size
is: Leturstærð

en: custom
is: sérsniðið

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal
