Samara (8.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Font size
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಗಾತ್ರ

en: Font family
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಪರಿವಾರ

en: Samara
kn: ಸಮಾರಾ
