Samara (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Font size
tr: Yazı tipi boyutu

en: custom
tr: özel

en: Powered by Drupal
tr: Drupal tabanlıdır
