Samara (8.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Search
eu: Bilatu

en: Help
eu: Laguntza

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: Font family
eu: Letra familia

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua
