Samara (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Search
fa: جستجو

en: Help
fa: راهنما

en: Font size
fa: اندازه فونت

en: Powered by Drupal
fa: نیرو گرفته از دروپال
