Samara (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Search
de: Suche

en: Help
de: Hilfe

en: Font size
de: Schriftgröße

en: Font family
de: Schriftenfamilie

en: Container width
de: Containerbreite

en: Powered by Drupal
de: Angetrieben durch Drupal

en: Sticky form actions
de: Formularaktionen anheften
