Samara (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
