Samara (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: Font size
sv: Teckenstorlek

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal
