Samara (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Font family
my: စာလုံးပုံစံ မိသားစုများ

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။
