Samara (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Font size
ru: Размер шрифта

en: Font family
ru: Семейство шрифтов

en: Samara
ru: Самарская область

en: Container width
ru: Ширина контейнера

en: Powered by Drupal
ru: Сделано на Drupal
