Same Page Preview (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Preview
es: Vista previa

en: Refresh
es: Actualizar

en: Example
es: Ejemplo

en: Full
es: Completo

en: Switch
es: Cambiar

en: Live preview
es: Previsualización inmediata

en: View mode
es: Modo de vista
