Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Audience
ja: 読者

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Abstract
ja: 要約

en: Data
ja: データ
