Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Audience
pl: Odbiorcy

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Consumer
pl: Konsument
