Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Data
th: ข้อมูล
