Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Data
tr: Veri
