Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
