Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Audience
ar: جمهور

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Data
ar: المعطيات
