Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Default value
az: Standart qiymət
