Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Data
be: Дадзенныя
