Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Audience
ca: Audiència

en: Yes
ca: Sí

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Abstract
ca: Resum

en: Data
ca: Dades
