Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
