Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Audience
da: Publikum

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Default value
da: Standardværdi

en: Abstract
da: Resume
