Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Data
el: Δεδομένα
