Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Audience
fi: Yleisö

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Default value
fi: Oletusarvo
