Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Audience
gu: પ્રેક્ષક

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Data
gu: માહિતી
