Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Audience
he: קהל יעד

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Data
he: נתונים
