Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Audience
hi: दर्शक

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य
