Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Audience
hu: Közönség

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Abstract
hu: Összefoglalás

en: Data
hu: Adat

en: Subjects
hu: Témák

en: Empty formatter
hu: Üres formázó
