Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
