Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Title
id: Judul

en: Audience
id: Pemirsa

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Default value
id: Nilai bawaan
