Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
