Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ
