Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
