Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Audience
ml: പ്രേക്ഷകർ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല
